Error message

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in Drupal\gmap\GmapDefaults->__construct() (line 107 of /home/dierenartsenschildwolde.nl/public_html/sites/all/modules/gmap/lib/Drupal/gmap/GmapDefaults.php).

Wij zijn op zoek naar een dierenarts gezelschapsdieren om ons team te versterken.

een baan voor 20-36 uur per week

Dierenartsenpraktijk Schildwolde is een gezellige praktijk voor paarden en gezelschapsdieren met 7 dierenartsen en 8 paraveterinairen in de provincie Groningen. We zijn op zoek naar een jonge enthousiaste dierenarts gezelschapsdieren, ervaring is handig maar niet noodzakelijk. Ook pas afgestudeerde dierenartsen zijn welkom , wij vinden het leuk jonge enthousiatste mensen te begeleiden en verder op te leiden. Heb je interesse bel dan naar onze praktijk; 0598-421558.

Wat wij zoeken;

 • - Iemand die in ons team past, want samen moeten we het doen.
 • - iemand die collegiaal is.
 • - iemand die een hoge klant- en patientvriendelijkheid heeft.
 • - iemand die flexibel is
 • - iemand die gemotiveerd is.

 

Wat bieden wij; 

 • - Een werkplek in een gezellig en ervaren team.
 • - Alle ruimte om je te ontwikkelen en je eventueel toe te leggen op een vakgebied waar je interesse naar uit gaat.
 • - Het aantal uren bepalen we in overleg met jou
 • - Een aantrekkelijk dienstrooster.
 • - Ruime nascholingsmogelijkheden
 • - Uitstekende arbeidsvoorwaarde met een marktcomform salaris.

Voor mensen met wat minder ervaring bieden wij; een veilige plek om jezelf te ontwikkelen met ervaren collega's op de achtergrond altijd bereikbaar.

 

Heb je vragen, ben je geinteresseerd, bel dan naar 0598-421558, of mail naar afke@dierenartsenschildwolde.nl

contactpersoon; Afke Smit-Hanje